fbpx

„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“, įkurta 2010 metais, yra subūrusi kūrybingus, profesionalius ir darbščius meistrus. Čia dirbantys plaukų stilistai ir kosmetologai puikiai išmano savo darbą, dėl to vis didėja nuolatinių ir naujų klientų ratas.

Grožio salono meistrai nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose ir konkursuose. Jie sutinka kiekvieną klientą maloniai, atsakingai, ypatingą dėmesį skirdami atlieka savo darbą, ir individualiai jums pritaiko informatyvią konsultaciją.

“Vasco by I.C.O.N. Grožio Studijos” filosofija – teikti kokybiškas paslaugas, atsižvelgiant ne tik į “greito efekto” išvaizdos pokyčius, bet taip pat didelį dėmesį skiriant vidinei grožio ir sveikatos būklei. Todėl “Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija” teikia ypatingas SPA procedūras plaukams. Procedūros atlikimo metu puoselėjami plaukai yra prisotinami vitaminais ir mineralais, procedūros pabaigoje plaukai tampa sveiki ir glotnūs.

Taip pat grožio salone atliekamas kokybiška plaukų tiesinimo paslauga – priemone “Taninoplastia”, kuri ištiesina plaukus, atliekant ir plaukų struktūros gydymą. Tai nanotechnologijomis pagaminta plaukų tiesinimo priemonė, kuri sustiprina plauko vidų ir išorę, plaukams tampant geriau iššukuojamiems, spalvai natūralesnei ir atgavus plaukų blizgumą.

„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“ yra įkūrusi „I.C.O.N. Coaching Academy“ mokymų akademiją. Mes labai didžiuojamės „I.C.O.N. Coaching Academy“ įkūrimu, kadangi I.C.O.N. kompanija yra įkūrusi pasaulyje 6 mokymų akademijas, mes turime ją būtent čia, Lietuvoje! I.C.O.N. akademija rengia įvairių temų kirpėjų ir plaukų stilistų mokymus, susijusius su plaukų kirpimu, formavimu, dažymu, plaukų tiesinimo, plaukų SPA, atstatymo ir gydymo procedūromis.

df

Mūsų komanda

 • Vlad Žukov
  Vlad Žukov Kirpėjas - stilistas
 • Donata
  Donata Meistrė

  Esu plaukų kirpėja-stilisė, kuri šia sritimi susidomėjo vaikystėje, grožio industrija mane visada domino, todėl savęs niekad neįsivaizdavau dirbant kitokio darbo. Šioje srityje esu pakankamai neseniai, tad kartais galiu užtrukti ilgiau, nei kiti stilistai, kurie jau turi ilgametę patirtį šioje srityje. Bet galiu Jums pažadėti, kad laikas, praleistas su manimi tikrai neprailgs, o Jus išleisti visada stengsiuosi su šypsena.

 • Justinas Jodinskas Meistras

  Visą gyvenimą domėjausi stiliumi ir mada, norėjau kurti ir savo kūryba džiuginti žmones. Mano močiutė ir mama buvo prijaučiančios šiai profesijai, todėl nuo pat mažų dienų atsirado potraukis kurti ir stilizuoti žmogaus išvaizdą dirbant su plaukais. Būdamas abiturientas nusprendžiau studijuoti Vilniaus kolegijoje – šukuosenų dizaino specialybės, ir įgyti šukuosenų dizaino, bei, apskritai, bendro įvaizdžio stilisto aukštąjį išsilavinimą.

  Sėkmingai baigęs Vilniaus kolegiją toliau tobulinau žinias tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse. Dirbdamas supratau, kad forma, tekstūra ir faktūra turi didelę įtaką žmonių stiliuje ir kirpimai, dažymai yra kūryba bei menas, todėl į savo darbą žiūriu atsakingai ir jį atlieku labai kruopščiai. Mano darbas dėl šių priežasčių gali užtrukti ilgiau nei įprastai, bet man kokybė yra svarbesnė už kiekybę.

 • Aivita
  Aivita Meistrė

  Visada žavėjausi kūryba, mada, išskirtinumu, tai tarsi mano varikliukas -noras visada keistis ir keisti kitus. Savo kelią atradau dar vaikystėje, kai dienų dienas praleisdavau kirpykloje prie mamos darbo kėdės. Mane stebindavo kaip kirpimas, dažymas ar net šukuoseną gali pakeisti žmogų – pabrėžti jo asmenybę, o geriausia dalis, jog tą gali daryt dažnai, gali keistis kas mėnesį ar du!
  Tas žinojimas jog galiu kurti iki šiol kūreną ugnelę manyje kuo daugiau tobulėti, mokytis, stebėti, pritaikyti.
  Esu begalo laiminga ir tikra jog esu savo vietoje.

 • Gerda
  Gerda Vyrų plaukų stilistė

  Kirpimas yra ir mano hobis, todėl į jį investuoju nemažai laiko, nuolatos tobulėju, nes žinau, kad tik didelėmis pastangomis bei intensyviu darbu galiu pasiekti puikių rezultatų. Kirpti vyrus pasirinkau todėl, kad šis darbas reikalauja nemažai kruopštumo ir atsakingumo. Man labai svarbu išlaikyti taisyklingas formas, apkirpti klientus taip, kad jie puikiai atrodytų ne tik po kirpyklos, bet ir visu plaukų ataugimo laikotarpiu, kol vėl atsisės į mano kėdę. Kirpdama įdedu daug pastangų, kad vyrams savo šukuoseną būtų paprasta prižiūrėti ir namuose, duodu patarimų, kaip tai padaryti patiems. Stengiuosi, kad kiekvienas klientas po mano kirpimo išeitų su plačia šypsena veide ir dar labiau pasitikintis savimi. Laimingas klientas – laimingas meistras!

 • Jovita Keko
  Jovita Keko Meistrė - DEKRETE

  Gyvenimas per trumpas turėti nuobodžią šukuoseną”.

  Myliu savo darbą, jaučiuosi atradusi save ir visada džiaugiuosi, kai reikia kažką įdomaus sukurti klientų galvose.

 • Laura Dovidonytė
  Laura Dovidonytė Meistrė - DEKRETE

  Jei teigčiau, kad gimiau su žirklėmis- meluočiau. Mano kelias į plaukų pasaulį prasidėjo, kai ieškojau pokyčių savo gyvenime, kuris mane nubloškė į Sidnėjų. Baigusi AH&B College supratau, kad tai bus ne tik nauja mano veikla, bet ir hobis. Man patinka iššūkiai, kardinalūs pokyčiai ir drąsūs klientai😃. Patinka spalvos ir jų įvairovė. Nebūkime nuobodūs, juk gyvenimas taip pat spalvotas!;)

Nori prisijungti prie mūsų?

Susisiekite

Parašykite žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search