„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“, įkurta 2010 metais, yra subūrusi kūrybingus, profesionalius ir darbščius meistrus. Čia dirbantys plaukų stilistai ir kosmetologai puikiai išmano savo darbą, dėl to vis didėja nuolatinių ir naujų klientų ratas.

Grožio salono meistrai nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose ir konkursuose. Jie sutinka kiekvieną klientą maloniai, atsakingai, ypatingą dėmesį skirdami atlieka savo darbą, ir individualiai jums pritaiko informatyvią konsultaciją.

“Vasco by I.C.O.N. Grožio Studijos” filosofija – teikti kokybiškas paslaugas, atsižvelgiant ne tik į “greito efekto” išvaizdos pokyčius, bet taip pat didelį dėmesį skiriant vidinei grožio ir sveikatos būklei. Todėl “Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija” teikia ypatingas SPA procedūras plaukams. Procedūros atlikimo metu puoselėjami plaukai yra prisotinami vitaminais ir mineralais, procedūros pabaigoje plaukai tampa sveiki ir glotnūs.

Taip pat grožio salone atliekamas kokybiška plaukų tiesinimo paslauga – priemone “Taninoplastia”, kuri ištiesina plaukus, atliekant ir plaukų struktūros gydymą. Tai nanotechnologijomis pagaminta plaukų tiesinimo priemonė, kuri sustiprina plauko vidų ir išorę, plaukams tampant geriau iššukuojamiems, spalvai natūralesnei ir atgavus plaukų blizgumą.

„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“ yra įkūrusi „I.C.O.N. Coaching Academy“ mokymų akademiją. Mes labai didžiuojamės „I.C.O.N. Coaching Academy“ įkūrimu, kadangi I.C.O.N. kompanija yra įkūrusi pasaulyje 6 mokymų akademijas, mes turime ją būtent čia, Lietuvoje! I.C.O.N. akademija rengia įvairių temų kirpėjų ir plaukų stilistų mokymus, susijusius su plaukų kirpimu, formavimu, dažymu, plaukų tiesinimo, plaukų SPA, atstatymo ir gydymo procedūromis.

df

Mūsų komanda

 • Vlad Žukov
  Vlad Žukov Kirpėjas - stilistas
 • Jovita Keko
  Jovita Keko Meistrė

  Gyvenimas per trumpas turėti nuobodžią šukuoseną”.

  Myliu savo darbą, jaučiuosi atradusi save ir visada džiaugiuosi, kai reikia kažką įdomaus sukurti klientų galvose.

 • Ermildas Audaras
  Ermildas Audaras Meistras
 • Laura Dovidonytė
  Laura Dovidonytė Meistrė

  Jei teigčiau, kad gimiau su žirklėmis- meluočiau. Mano kelias į plaukų pasaulį prasidėjo, kai ieškojau pokyčių savo gyvenime, kuris mane nubloškė į Sidnėjų. Baigusi AH&B College supratau, kad tai bus ne tik nauja mano veikla, bet ir hobis. Man patinka iššūkiai, kardinalūs pokyčiai ir drąsūs klientai😃. Patinka spalvos ir jų įvairovė. Nebūkime nuobodūs, juk gyvenimas taip pat spalvotas!;)

 • Neringa Krunglevičiūtė
  Neringa Krunglevičiūtė Meistrė

  Nuo aktorystės iki kirpimo! Taip keliavau aš ir tuo labai džiaugiuosi.

  Noriu naujų įššūkių, spalvų, įdomių kirpimų. Kiekvienas klientas nauja patirtis ir atradimas. Nebijau drąsių sprendimų, tačiau jaučiu estetikos ribas. Tiesiog mėgstu juoktis ir laukiu Jūsų!

 • Lina Gustaitienė
  Lina Gustaitienė Meistrė

  Esu kupina naujų idėjų, dievinu eksperimentuoti ir be galo džiaugiuosi savo klientų drąsa bei pasitikėjimu keistis! Esu laiminga, kai matau, kad mano darbas žmonėms suteikia daug gerų emocijų bei daugiau pasitikėjimo!

  Mano šūkis šioje srityje butų: IMPROVIZACIJA, KŪRYBA bei SPALVOS!

 • Ksenija Vait
  Ksenija Vait Meistrė

  Atsiduriau grožio sferoje labai netikėtai, nustebinau pati save tapus kirpėja. Ypatingai puoselėju natūralumą bei savo darbo kokybę. Vadovaujuosi vienu principu – nepakenkti!

  Kirpimo, stiliaus, spalvos parinkimui skiriu didžiausią dėmesį esamai situacijai pagerinti ir dar labiau atskleisti žmogaus bruožus bei grožį!

 • Audra Daugėlaitė
  Audra Daugėlaitė Meistrė

  Kai atrandi tikrąjį savo pašaukimą,nesvarbu, kiek metų dirbtum šį darbą, nesvarbu, kiek seminarų ar mokymų baigta, nesvarbu, kokie laurai nuskinti, svarbu nesustoti vietoje…ir tarsi vidine nuojauta jausti, ką turi daryti.

 • Justinas Jodinskas Meistras

  Visą gyvenimą domėjausi stiliumi ir mada, norėjau kurti ir savo kūryba džiuginti žmones. Mano močiutė ir mama buvo prijaučiančios šiai profesijai, todėl nuo pat mažų dienų atsirado potraukis kurti ir stilizuoti žmogaus išvaizd dirbant su plaukais. Būdamas abiturientas nusprendžiau studijuoti Vilniaus kolegijoje – šukuosenų dizaino specialybės, ir igyti šukuosenų dizaino, bei, apskritai, bendro įvaizdžio stilisto aukštąjį išsilavinimą.

  Sėkmingai baigęs Vilniaus kolegiją toliau tobulinau žinias tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse. Dirbdamas supratau, kad forma, tekstūra ir faktūra turi didelę įtaką žmonių stiliuje ir kirpimai, dažymai yra kūryba bei menas, todėl į savo darbą žiūriu atsakingai ir jį atlieku labai kruopščiai. Mano darbas dėl šių priežasčių gali užtrukti ilgiau nei įprastai, bet man kokybė yra svarbesnė už kiekybę.

Nori prisijungti prie mūsų?

Susisiekite

Parašykite žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search