„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“, įkurta 2010 metais, yra subūrusi kūrybingus, profesionalius ir darbščius meistrus. Čia dirbantys plaukų stilistai ir kosmetologai puikiai išmano savo darbą, dėl to vis didėja nuolatinių ir naujų klientų ratas.

Grožio salono meistrai nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose ir konkursuose. Jie sutinka kiekvieną klientą maloniai, atsakingai, ypatingą dėmesį skirdami atlieka savo darbą, ir individualiai jums pritaiko informatyvią konsultaciją.

“Vasco by I.C.O.N. Grožio Studijos” filosofija – teikti kokybiškas paslaugas, atsižvelgiant ne tik į “greito efekto” išvaizdos pokyčius, bet taip pat didelį dėmesį skiriant vidinei grožio ir sveikatos būklei. Todėl “Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija” teikia ypatingas SPA procedūras plaukams. Procedūros atlikimo metu puoselėjami plaukai yra prisotinami vitaminais ir mineralais, procedūros pabaigoje plaukai tampa sveiki ir glotnūs.

Taip pat grožio salone atliekamas kokybiška plaukų tiesinimo paslauga – priemone “Taninoplastia”, kuri ištiesina plaukus, atliekant ir plaukų struktūros gydymą. Tai nanotechnologijomis pagaminta plaukų tiesinimo priemonė, kuri sustiprina plauko vidų ir išorę, plaukams tampant geriau iššukuojamiems, spalvai natūralesnei ir atgavus plaukų blizgumą.

„Vasco by I.C.O.N. Grožio Studija“ yra įkūrusi „I.C.O.N. Coaching Academy“ mokymų akademiją. Mes labai didžiuojamės „I.C.O.N. Coaching Academy“ įkūrimu, kadangi I.C.O.N. kompanija yra įkūrusi pasaulyje 6 mokymų akademijas, mes turime ją būtent čia, Lietuvoje! I.C.O.N. akademija rengia įvairių temų kirpėjų ir plaukų stilistų mokymus, susijusius su plaukų kirpimu, formavimu, dažymu, plaukų tiesinimo, plaukų SPA, atstatymo ir gydymo procedūromis.

df

Mūsų komanda

 • Ermildas Audaras
  Ermildas Audaras Meistras
 • Jovita Keko
  Jovita Keko Meistrė
 • Laura Dovidonytė
  Laura Dovidonytė Meistrė
 • Vlad Žukov
  Vlad Žukov Kirpėjas - stilistas
 • Neringa Krunglevičiūtė
  Neringa Krunglevičiūtė Meistrė
 • Lina Gustaitienė
  Lina Gustaitienė Meistrė
 • Ksenija Vait
  Ksenija Vait Meistrė
 • Audra Daugėlaitė
  Audra Daugėlaitė Meistrė
 • Justinas Jodinskas
  Justinas Jodinskas Meistras

Nori prisijungti prie mūsų?

Susisiekite

Parašykite žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search