fbpx
GALVOS ODOS PILINGAS

Pilingas gerina plaukų šaknų aprūpinimą reikiamomis medžiagomis, gerina deguonies apytaką ir stimuliuoja odos tonusą. Pilingas nuvalo suragėjusias galvos odos ląsteles ir riebalų rūgštis, kurios trukdo plaukų mitybai ir augimui. Pasak grožio salonų specialistų, po šių procedūrų plaukai tampa puresni ir greičiau auga.

Pilingo procedūra idealiai tinka, jeigu jūsų plaukai yra linkę labai slinkti. Ši procedūra yra ypač rekomenduojama jaunoms merginoms bei moterims. Mat iki 23-ejų metų organizmas išskiria itin daug rūgščių, kurios blokuoja galvos odos poras ir taip skatina plaukų riebalavimąsi, pleiskanų atsiradimą ir kt. problemas.

Procedūra

Salone pilingo procedūra užtrunka apie 30 min. Plaukų kosmetologė užtepa pilingo priemonės, vėliau galvos oda masažuojama ne mažiau kaip 10 min. pirštų galiukais. Tuomet jums uždedama kepurėlė ir sodinama po šildančiu gaubtu. Palaikius 10 min., nuimama kepurėlė ir palaukiama, kol jūsų plaukai atvės. Tada galva išplaunama specialiu giliai valančiu šampūnu. Procesas užbaigiamas balzamu – kondicionieriumi.

Profilaktiškai šią procedūrą galima kartoti 2-3 kartus per metus, tačiau idealiausia, jeigu palukų pilingą darysite kartą per mėnesį.

Pilingas gali būti naudojamas kaip paruošiamoji priemonė prieš naudojant kitą specialiai parinktą priemonę, norint pagerinti aktyviųjų sudedamųjų dalių prasiskverbimą, ir prisotinti odą deguonimi.

Procedūros trukmė – 30 min.

Rekomenduojame naudoti: Detoksikuojantis galvos odos šveitiklis “Shift” 250 ml

Procedūros trukmė – 1 val. 30 min.

REGENERUOJANTI PLAUKUS "CURE" TERAPIJA

Tai regeneruojanti terapija ploniems ir nualintiems plaukams. Ši procedūra suminkština ir sušvelnina nesuvaldomus plaukus, suteikia jiems apimties ir elastingumo, atnaujina bei prisotina plaukus drėgme, kurios mums visada trūksta. Ši procedūra taip pat puikiai tinka toms, kurias vargina plaukų slinkimas. Be to, po nepavykusių plaukų dažymo etapų ir blunkančios spalvos, atstatanti ir maitinanti “Cure” regeneruojanti plaukų terapija išlaiko plaukų spalvos pigmentą.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami “Energy” giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Sekantis žingsnis, daromas pilingas, kad procedūros dar geriau įsiskverbtų į galvos odą ir plaukus. Pilingui naudojama “Shift” priemonė. Masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami “Energy” giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bet apsaugo plaukų spalvą. Tuomet dar kartą plaukai plaunami “Cure” šampūnu. Palaikius apie 1 min., ant nusausintų plaukų paskirstomas “Free” kondicionierius. Išskalavus ir nusausinus plaukus, švelniai įmasažuojamas “Double Body” serumas, ir uždengus plaukus rankšluosčiu, vėl atliekama garinimo procedūra. Palaikius plaukus 10-15 min., galiausiai plaukai purškiami “Cure” atstatančiu purškikliu ir plaukai išdžiovinami.

Procedūros trukmė – 1 val.

DETOKSIKUOJANTI PROBLEMINĖS GALVOS ODOS TERAPIJA

Procedūra, mažinanti plaukų slinkimą, skatinanti naujų plaukų svogūnėlių ataugimą, taip pat valanti seną suragėjusią odą bei raminanti ir stimuliuojanti kraujotaką. Procedūra, užkertanti kelią pleiskanojančiai ir besiriebaluojančiai odai, tinka visų tipų plaukams. Ypač naudinga ir reikalinga procedūra besilaukiančioms moterims, siekiančioms išsaugoti gražius ir sveikus plaukus nėštumo metu ir po jo.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Pilingo priemone „Shift“, masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bei apsaugo plaukų spalvą. Kartojamas plaukų plovimas 2-3 kartus. Ant nusausintų plaukų, ant galvos odos paskirstomas ir švelniai įmasažuojamas “Post Tonic” – atgaivinantis ir maitinantis tonikas. Šis plaukų tonikas stimuliuoja galvos odą, ją atgaivina ir puoselėja, skatina naujų plaukų augimą ir stiprina pačių plaukų šaknis. Plaukai išdžiovinami.

Procedūros trukmė – 1 val.

"ECOPLEX" ATSTATOMOJI PLAUKŲ TERAPIJA

PLAUKŲ ATSTATYMAS SU “ECOPLEX”+”REGIMEDY” PRODUKTAIS

Puikiai tinkanti procedūra tiems, kurių plaukai išsausėję, išvargę, veliasi. Dėka terapijos metu naudojamų priemonių, jūsų plaukai taps švelnūs ir lengvai sušukuojami, įgaus žvilgesį ir elastingumą. Ši terapija atkurs jūsų galvos odos ir plaukų balansą, sumažins plaukų slinkimą ir pagreitins regeneracijos procesus.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Pilingo priemone „Shift“, masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bei apsaugo plaukų spalvą. Dar kartą plaukai plaunami “Ecoplex” “WashPlex” šampūnu, palaikant 1 minutę. Nusausinus, ant plaukų paskirstomi ir įmasažuojami “Ecoplex” “LinkBond”+”Regimedy” produktai (“Inner” ir “Proshield” kaukės). Atlikus 20-30 min. garinimo procedūrą, ant išskalautų ir nusausintų plaukų paskirstomas drėkinantis kondicionierius “Free”. Galiausiai, plaukai išdžiovinami.

Procedūros trukmė – 1 val 30 min.

2in1 PLAUKŲ TERAPIJA – ATSTATYMAS IR TONAVIMAS SU “ECOPLEX”+”REGIMEDY”PRODUKTAIS

Šios plaukų terapijos metu atstatomi pažeisti, išsausėję ir besiveliantys plaukai, taip pat suteikiant jūsų plaukams norimą atspalvį, ar panaikinant nepageidaujamą atspalvį jūsų plaukuose. Ši terapija aktuali šviesia (blond) spalva plaukus dažančioms klientėms/(-ams), kas išsausina jūsų pažeistus plaukus. Kartą į mėnesį atliekant 2in1 procedūra, jūsų plaukai atrodys sveiki ir gyvybingi, bei įgaus norimą atspalvį. Dėl terapijos metu naudojamų produktų, jūsų plaukai įgaus elastingumą ir žvilgesį, taps lengvai iššukuojami ir švelnūs. Terapija atkuria jūsų plaukų ir galvos odos drėgmės balansą, sumažina plaukų slinkimą, greitina regeneracijos procesus.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Pilingo priemone „Shift“, masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bei apsaugo plaukų spalvą. Dar kartą plaukai plaunami “Ecoplex” “WashPlex” šampūnu. Nusausinus plaukus, paskirstomas kaukių komplekas “LinkBond”+”Inner”+”Proshield”+atspalvis, laikoma 20 min. Vėl plaukus išplovus “WashPlex”, naudojamas kondicionierių mišinys “FushBond” ir “Inner”, su garinimo procedūra. Išskalaujami ir išdžiovinami plaukai.

Proceso trukmė – 2 val.

"INDIA" - AJURVEDINĖ PLAUKŲ TERAPIJA

Tai ritualinės terapijos procedūra, kurios metu plaukai atgauna žvilgesį, yra atpalaiduojami ir pamaitinami tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės. Dėka “India” priemonių sudėtyje esančių maitinančių ingredientų, kaip moringų ir argano aliejaus, bei indiško gintaro, jūsų plaukai taps atpalaiduoti, pamaitinti iš vidaus ir iš išorės, ir vėl atgaus žvilgesį. Ši procedūra naudojama vadinamam plaukų transformavimui, siekiant pažeistus ir nualintus plaukus prikelti “naujam gyvenimui”, kai plaukai tampa tarsi šilkiniai, blizgantys ir lengvai valdomi.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Pilingo priemone „Shift“, masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bei apsaugo plaukų spalvą. Antrą kartą plaukai plaunami „India“ plaukų šampūnu, palaikant 1 minutę. Nusausinus, ant plaukų paskirstoma ir įmasažuojama „India“ “24K” efektyviai maitinanti kaukė, kurioje yra 24 karatų aukso detalės.  Atliekama plaukų garinimo procedūra. Išskalavus ir nusausinus plaukus, paskirstomas “India” kondicionierius, palaikius 1 min., švelniai įmasažuojant paskirstomas stiprinantis ir gydantis plaukus “India” aliejus. Plaukai išpurškiami “India” “Healing Spray”, nenuplaunama įkvepiančia naują gyvybę plaukams priemone, ir išdžiovinami.

Procedūros trukmė – 1 val. 30 min.

TERAPIJA VYRAMS - "MR. A"

Ši procedūra yra skirta vyrams, kurios metu naudojamų priemonių, ir jų sudedamųjų dalių dėka yra efektyviai išvaloma galvos oda, taip sumažinant plaukų slinkimą ir juos sustiprinant. Plaukai tampa elastingi ir žvilgantys.

Procedūra

Pradžioje galvos oda ir plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kad priemonė geriau įsiskverbtų į galvos odą. Pilingo priemone „Shift“, masažuojama galvos oda apie 10-15 min., plaukus apdengus rankšluosčiu, klientui atliekama plaukų garinimo procedūra. Po procedūros plaukai išplaunami „Energy“ giliai valančiu šampūnu, kuris išvalo naudotų priemonių likučius, bei apsaugo plaukų spalvą. Antrą kartą plaukai plaunami „Mr. A“ šampūnu, 2-3 kartus, palaikant 1 minutę. Nusausinus plaukus, paskirstomas ir įmasažuojamas į galvos odą „Mr. A“ eliksyras. Ši gausi medžiagomis ir prabangi, su unikaliais ingredientais priemonė stiprina plaukus nuo pačių šaknų ir saugo plaukus nuo slinkimo. Gaunamas pilnesnių, storesnių, tankesnių plaukų efektas, juos išdžiovinus ir suformavus.

Proceso trukmė – 45 min.

BK TRIJŲ PAKOPŲ TIESINIMO SISTEMA

Suderinus su I.C.O.N. sukurtais natūraliais ekologiškų ingredientų produktais  ir naujausiais mokslo atradimais, I.C.O.N. sukūrė formulę ir tiesinimo sistemą kaip alternatyvą pavojingiems sveikatai keratininiams tiesinimams. Tai BK – revoliucinis produktas, sudėtyje turintis Biotin ir Keraveg18, kurie atnaujina ir neatpažįstamai transformuoja plaukus.

BK Trijų pakopų Tiesinimo sistema yra unikali ir paprasta naudoti: plaunate WASH, maitinate BATH ir finale tiesinate SMOOTH. Katijonų pagalba, BK pašalina neigiamą krūvį iš plaukų ir „įkrauna“ juos teigiamomis Biotin ir Keraveg molekulėmis.

BK Trijų pakopų plaukų tiesinimo sistemos etapai

BK WASH šampūnas

WASH šampūnas – pradedamas plaukų įkrovimas teigiamais kationais.

Fazė 1.

Sudrėkinkite plaukus vandeniu. Priemonę paskirstykite tarp delnų ir plaukite plaukus sruogą po sruogos, taip aktyvindami sudedamasius ingredientus Keraveg18 ir Keravis. Keraveg18  užpildys plaukus natūraliais vitaminais, kurie padės kationams veikti. Padidina plaukų elastingumą iki 18% ir plaukų stiprumą net iki 21%. Keravis atkuria plauko skaidulas ir gali padidinti plauko stiprumą iki 60%. Biotin paruošia plauko žievelę tolimesnei tiesinimo procedūrai. Neigiamo krūvio pašalinimo iš plauko procedūra pradėta.

Kruopščiai nuskalaukite šampūną. Jei reikia procedūrą pakartokite, palikdami kelias minutes veikti. Plaukus nusausinkite rankšluosčiu ir eikite prie Fazės 2.

BK BATH kondicionierius

BK BATH – maitinkite plaukus BK BATH teigiamu krūviu.

Fazė 2.

Nusausintus rankšluosčiu plaukus iššukuokite ir suskirstykite į  keturias sekcijas. Imkite sruogą po sruogos ir šukomis kruopščiai paskirstykite BATH. Kationai prasiskverbę per plauko žvynelius, prisikabina prie plauko skaidulų. Galinga teigiamo krūvio jėga atstato tiesumą, elastingumą ir švelnumą. Plaukas užpildomas ir sukuriamas apsauginis sluoksinis. Biotinas ženkliai sustiprina plauką, o Keraveg18 maitina vitaminais ir baltymais.

Džiovinkite plaukus džiovintuvu iki visiško sausumo ir teigiamas krūvis galėtų pradėti veikti ir jungtis su plauko skaidulomis.

Ultra-BATH tiesinimui ir maksimaliam  tiesumo efektui pasiekti, kai plaukai jau išdžiovinti džiovintuvu, rekomenduojama naudoti tiesintuvą, temperatūra – 220-230 laipsnių. Tiesinkite sruogą po sruogos po 3-4 kartus. Tai padės išlaikyti tiesumo efektą iki 3-4 plovimų.

Leiskite plaukams atvėsti ir labai gerai nuskalaukite vandeniu. Vandens perteklių pašalinkite rankšluosčiu ir pasiruoškite Fazei 3.

BK SMOOTH balzamas

BK SMOOTH balzamas – galutinė plauko transformacija, akivaizdus tiesumas, glotnumas ir blizgesys

Fazė 3.

Paskirstykite BK SMOOTH ant rankšluosčiu nusausintų plaukų, po BK BATH procedūros. Sruogą po sruogos įtrinkite priemonę į plaukus. Teigiamas krūvis aktyvuojasi. Keraveg18, Keravis ir Biotin užbaigia kationų procesą. Šiame etape Keravis padaro plaukus 175% stipresniais. Vitaminai ir proteinai šeme etape sukuria apsauginį filtrą, saugantį plauką ir spalvą nuo išorės ir terminio poveikio. Priemonės nereikia nuskalauti. Džiovinkite džiovintuvu sruogą po sruogos.

Ultra-SMOOTH tiesinimui ir maksimaliam  tiesumo efektui pasiekti, kai plaukai jau išdžiovinti džiovintuvu, rekomenduojama naudoti tiesintuvą, temperatūra – 220-230 laipsnių. Tiesinkite sruogą po sruogos po 1- 2 kartus.

BK savybės ir nauda

Tiesūs plaukai ir kokybė per neįtikėtinai trumpą laiką!

YPATYBĖS:

 • Natūralūs ir organiški ingrdientai.
 • Augalinės kilmės.
 • Be parabenų.
 • Be formaldehido.
 • Alternatyva hidrolizuotam gyvulinės kilmės keratinui.
 • Sudėtyje amino rūgštys.
 • Be kvėpavimo takus dirginančių medžiagų.
 • Stiprina plauką.

Nauda:

 • Saugus naudoti.
 • Alternatyva 3 valandų tiesinimo sistemai.
 • Didina plaukų atsparumą.
 • Suteikia elastingumo.
 • Apsaugo spalvą ir plauką nuo agresyvaus aplinkos ir terminio poveikio.
 • Suteikia plaukams gyvybės ir spindesio.
 • Palengvina išsukavimą.
 • Nuima statinį krūvį.
 • Tiesina garbanas.
 • Sutrumpina džiovinimo laiką.
REGIMEDY ATSTATYMAS SU "INNER" IR "PROSHIELD"

APRAŠYMAS IR PROCEDŪROS EIGA

“PROSHIELD” kaukė
Apsaugo silpnus ir trapius plaukus ir akimirksniu suteikia jiems sveiką žvilgesį ir vešlumą. Pakeičia prarastus plaukų baltymus naujais, sustiprina silpnus ir lūžinėjančius plaukus, atkuria pažeistų plaukų vidinę struktūrą. Kaukės sudėtyje nėra sulfatų ir parabenų, ji gaminama iš kruopščiai atrenkamų natūraliu ingredientų. Sudėtyje yra antioksidantai, kurie naikina laisvuosius radikalus, o taip pat ir vitaminai A, C, E. Amino rūgštys stiprina nualintų plaukų struktūrą, suteikia jiems elastingumo, saugo nuo pažeidimų, skatina jų augimą, baltymų mišinys atkuria plauko struktūrą.
“INNER” kaukė
Drėkinamoji priemonė, turinti gydomąjį poveikį. Ji giliai įsiskverbia į plauką, atkurdama ir atstatydama jo struktūrą, neutralizuodama žalingą aplinkos (saulės, vėjo) ir chemikalų poveikį. Ji atkuria plauko šerdį, drėkina ir stiprina plaukus, subalansuoja porėtumą.Kaukės sudėtyje nėra sulfatų ir parabenų, ji gaminama iš kruopščiai atrenkamų natūraliu ingredientų. Sudėtyje yra antioksidantai, kurie naikina laisvuosius radikalus, o taip pat ir vitaminai A, C, E. Alavijų ekstraktas atkuria odos ir plaukų rūgščių pusiausvyrą, plaukams teikia blizgesio, odai elastingumo, skatina ląsteles atsinaujinti, ramina ir gydo odą. Taukmedžio sviestas drėkina sausus ir pažeistus plaukus. Taip pat naudojamas sudirgusiai odai raminti bei apsaugo nuo UV spindulių. Atalių aliejus turi valomųjų savybių, kenčiantiems nuo galvos niežulio, pleiskanų ar slenkant plaukams, atalių aliejus nuramins odą ir atgaivins. Ši kaukė atstato mikrolipidinį pluoštą, plaukai tampa elastingi, ne taip greitai išsiplauna spalva.

Priklausomai nuo plaukų būklės “Proshield” ir “Inner” kaukes galima naudoti atskirai, o stipresniam efektui pasiekti maišyti lygiomis dalimis tarpusavyje.

PROCEDŪRA
Gerai išplaukite galvos odą ir plaukus giliai valančiu šampūnu. Plaukite tiek kartų kiek reikės, kol plaukai taps visiškai apvalyti nuo visų nuosėdų ir priemonių likučių.
Nuskalavus šampūną, paskirstykite pasirinktą kaukę ar jų mišinį ant rankšluosčiu nusausintų plaukų. Kruopščiai prašukuokite nuo šaknų iki galiukų. Galite uždėti kepuraitę sir odinkite klientą po šildančiu gaubtu arba pašildykite fenu. Išlaikykite apie 20-30 min. Palikite atvėsti ir gerai nuskalaukite. Procedūros užbaigimui panaudokite kondicionierių.

Džiovinkite ir formuokite plaukus Jums priimtu būdu.

PRIVALUMAI:
Pilingas gerina plaukų šaknų aprūpinimą reikiamomis medžiagomis, gerina deguonies apytaką ir stimuliuoja odos tonusą. Pilingas nuvalo suragėjusias galvos odos ląsteles ir riebalų rūgštis, kurios trukdo plaukų mitybai ir augimui. Procedūros trukmė: 30 min.

Susisiekite

Parašykite žinutę ir mes su jumis susisieksime.

Not readable? Change text. captcha txt
0

Start typing and press Enter to search